Проблеми зі словом із множенням і діленням
Проблеми зі словом із множенням і діленням
Нижче наведені проблеми із словом грошей, які використовують множення та ділення. Студент також повинен зрозуміти одиниці валюти США, включаючи монети (копійки, нікелі тощо), центи та долари.
1) Джої щомісяця заробляє 250 доларів. Скільки грошей він заробить за рік?
Відповідь:
$ 250 х 12 = $ 3000
За рік він заробить 3000 доларів.
два) Софія хоче купити 14 апельсинів. Апельсини коштують по 35 центів кожен. Скільки грошей буде коштувати 14 апельсинів?
Відповідь:
14 х 35 = 490 центів або $ 4,90
3) Якщо ви придбали 24 олівці за 5,28 доларів. Скільки коштував кожен олівець?
Відповідь:
5,28 $ ÷ 24 = 0,22 $ або 22 центи кожна
4) Анна намагається зберегти свої гроші на новий велосипед. Щотижня вона заробляє 5,50 доларів економії. Велосипед, який вона хоче придбати, коштує 88 доларів. Скільки тижнів їй знадобиться, щоб заощадити достатньо грошей, щоб купити велосипед?
Відповідь:
88 ÷ 5,50 = 16
Щоб заощадити достатньо грошей, їй знадобиться 16 тижнів.
5) Бенджамін зайшов до магазину одягу і придбав блакитну сорочку за 18,45 доларів, червону сорочку за 22,18 доларів, зелену сорочку за 28,97 доларів. Яку середню ціну він заплатив за сорочку?
Відповідь:
Щоб визначити середнє значення, ми повинні загальну вартість сорочок і розділити на загальну кількість сорочок (що становить три).
$ 18,45 + $ 22,18 + $ 28,97 = $ 69,60 загальна вартість
69,60 $ ÷ 3 = 23,20 $.
Середня ціна, яку Бенджамін заплатив за сорочку, становила 23,20 доларів.
6) Галон газу коштує $ 2,90. Скільки коштуватиме заправка автомобіля баком на 15 галонів?
Відповідь:
$ 2,90 х 15 = $ 43,50
7) У магазині ви бачите банки з арахісовим маслом двох розмірів. Один розмір становить 23,96 унції і продається за 5,99 доларів. Інший розмір становить 12,5 унцій і продається за 3,00 долара. Яка вигідна пропозиція за унцію?
Відповідь:
З’ясуйте ціну за унцію першої банки:
$ 5,99 ÷ 23,96 унції = 0,25 або 25 центів за унцію
Тепер з’ясуйте ціну за унцію іншої банки:
$ 3,00 ÷ 12,5 унцій = .24 або 24 центи за унцію
Друга банка - вигідніше, оскільки це менше грошей за унцію.
8) Рахунок у ресторані становить 38,00 доларів. Сервіс був хорошим, тому ви вирішили дати чайові 20%. Що нового підсумкового з додаванням чайових?
Відповідь:
Спочатку з’ясуйте підказку:
$ 38,00 x .2 = $ 7,60
Інший спосіб зрозуміти це - переміщення десяткової крапки на одне місце і подвоєння суми. Це буде $ 3,80 x 2, що становить $ 7,60.
Далі додайте підказку до рахунку:
38,00 $ + 7,60 $ = 45,60 $
9) Аліса придбала 18 болтів тканини. Кожен болт має 12 ярдів тканини. Ярд тканини коштує 2,35 доларів. Скільки грошей коштувала Аліса вся тканина?
Відповідь:
Спочатку з’ясуйте, скільки коштує кожен болт тканини:
12 ярдів, помножений на 2,35 дол. США за кожен ярд = 12 х 2,35 дол. США = 28,20 дол. США за болт
Тепер помножте вартість болта на кількість куплених болтів:
18 болтів х 28,20 $ = 507,60 $
Аліса витратила на тканину 507,60 доларів.
10) Троє друзів заробляли разом щомісяця 435 доларів на рік, прибираючи будинки. Наприкінці року вони розподілили гроші рівномірно. Скільки грошей заробив кожен друг за рік?
Відповідь:
Спочатку з’ясуйте, скільки грошей вони заробили разом за рік:
$ 435 x 12 = $ 5220
Поділіть загальну суму між трьома друзями:
$ 5220 ÷ 3 = $ 1740
Кожен друг заробив 1740 доларів.
Дізнайтеся більше про гроші та фінанси: Примітка: Ця інформація не повинна використовуватися для індивідуальних юридичних, податкових та інвестиційних консультацій. Вам завжди слід звертатися до професійного фінансового або податкового консультанта перед тим, як приймати фінансові рішення.
Математика >>
Гроші та фінанси