Встановіть п'єси та п'єси

Футбол набір п'єс

Сет-ігри, які іноді називають фігурними фішками, - це випадки, коли м'яч зупиняється, і команда, що атакує, зможе провести сет-гру, щоб спробувати забити гол. У футболі набір ігор - це кутові та вільні удари. Іноді вкидання називають також набором гри.

Сет-ігри важливі, оскільки вони є чудовою гольовою можливістю. Багато команд забивають багато голів із встановлених ігор. Близько 30-40% голів у професійному футболі забито із встановлених ігор.

Кутові удари

Кутовий удар призначається команді, яка атакує, коли м'яч перетинає лінію воріт, і його останній торкнувся захист. Удар виконується з кута, найближчого до місця, де м'яч перетнув лінію воріт.

Кутові удари - чудова можливість забити гол. Як правило, найкращий кікер у команді виконує удар. Тоді гравці вищого класу будуть вибудовувати шляхи виходу з воріт. Кікер намагатиметься вдарити м'ячем у повітря через передню частину воріт. Футболісти, які наступають, будуть заряджати ворота і намагатись вдарити головою чи ударом м'яча у ворота. Оборонні гравці будуть позначати нападника і намагатись перешкодити їм дістатися до м'яча. Вони можуть головою відбити м'яч, або воротар спробує зловити м'яч або пробити його далеко від воріт.

Сигналізація гравця про кутовий удар
Гравець готується до кутового удару

Короткий куточок

У деяких випадках може мати сенс виконувати короткий удар іншим гравцем, який потім може центрирувати м'яч під іншим кутом. Це іноді може застати захист зненацька.

Що потрібно знати про кутовий удар:
  • Ви можете вдарити м'ячем прямо у ворота.
  • Гравець, який виконує удар, не може торкнутися його ще раз, поки інший гравець не торкнеться його.
  • Ви не можете опинитися в офсайді, коли м’яч вперше вдарений ногою, однак ви можете, торкнувшись м’яча, і гра розпочнеться.

Вільні удари

Першочерговою можливістю забити гол у грою зі штрафного удару є прямі штрафні удари, які відносно близько до воріт суперника. Зверніть увагу, що прямий штрафний удар із штрафного майданчика - це штрафний удар.

Гравці готуються до штрафного удару

Часто захист утворює стіну за 10 метрів від м'яча, щоб ускладнити прямий гол. Одним із способів боротьби з цим є швидкий пас на перший удар, а потім атака на ворота. Інший спосіб - спробувати вигнути м’яч навколо стіни і потрапити у ворота. Зробити це важко, потрібно багато практики. У більшості професійних команд є один або два гравці, які тренуються і виконують більшість штрафних ударів.