Лакросс: Правила

Позиції гравців у лакросі Правила лакросу Стратегія лакросу Глосарій «Лакросс»

Правила лакросу відрізнятимуться в різних лігах, але ми спробуємо окреслити деякі основні правила, які в основному стосуються лакросу середніх шкіл:

Lacrosse Face-Off

• У кожній команді лакросів по 10 гравців. Четверо гравців повинні залишатися на захисній половині поля, троє повинні залишатися на атакуючій половині, а троє можуть їхати куди завгодно на полі.
  • Гра, як правило, ділиться на дві половини та 4 чверті, причому кожна чверть триває 12 хвилин. Коледжні ігри з лакросом довші, а дитячі - коротші.
  • Гра починається з поєдинку двох гравців у кожній команді. М'яч сидить на землі між двома гравцями, і арбітр подає свисток. Це сигналізує про те, що гравці можуть як спробувати дістати м’яч.
  • Тільки воротар може торкнутися м’яча руками. Усі інші гравці повинні використовувати палицю для лакросу, щоб переносити, передавати, стріляти або ловити м'яч.
  • Коли у суперника є м'яч або він знаходиться в межах п'яти ярдів від м'яча, гравець може перевірити їх тілом. Перевірка тіла - це контакт спереду між талією і плечима. Ви також можете наклеїти перевірку гравця на палицю або рукавички, щоб спробувати відбити м'яч або утримати гравця від отримання м'яча.
  • Навколо воріт є область, яка називається складкою. Супернику заборонено входити в складку, але він може дотягнутися палицею, щоб підняти м'яч.
  • Коли гравець з м'ячем або м'ячем виходить за межі ігрового поля, команда суперника отримує м'яч, якщо м'яч не виходить за межі поля після пострілу. У цьому випадку команда, що має гравця, найближчого до м’яча, коли він вийшов за межі поля, отримує м’яч.

Деякі вистави, які вам заборонено робити в лакросі, називаються фолами. Якщо гравець зробить фол, його посадять у штрафну на 1-3 хвилини. Як і баскетбол, при 5 особистих фолах гравець вилучається з гри.

До особистих фолів Лакросса належать спотикання, непотрібні шорсткості, перехресна перевірка (встановлення контакту з іншим гравцем палицею між руками), порізання (перевірка палицею не на рукавичках або палиці суперника) або незаконна перевірка тіла.

Деякі технічні фоли Лакросса включають утримання, офсайди (не потрібну кількість гравців на кожній половині поля), постановку екранів, зупинку та натискання.